Eyfel Parfüm Kodları 2021

Eyfel Parfüm Kodları

Eyfel Erkek Parfüm Kodları
Eyfel Erkek Parfüm Listesi

Eyfel Parfüm Kodları Listesi

Eyfel Parfüm Kodları Eyfel Parfüm  Kodları Açıklaması
E-1 Yasemin çiçeği, lavanta, sedir ağacı, laden otu ve miskle Trabzon hurmasının buluşmasından yaratılan etkileyici bir koku.
E-2 Uzun süre kalıcı parfümün yeni bir yorumu. Kışkırtıcılığıyla ön plana çıkıyor Üst notalar: nane, lavanta ve paçuli. Orta notalar: kahve, tonka ve vanilya. Temel notalar: karamel, çikolata ve misk. Bugünün seksi ve sofistike erkeğini karakterize eder. Gündüz kullanım için uygundur.
E-3 Modern erkekler için eşsiz bir parfüm. Baştan çıkarıcı, seksi, gizemli ve şık. Taze limon ve bergamot notaları yumuşak bir biçimde portakal ağacı çiçeği ile harmanlanır. Gündüz ve özel ortamlarda kullanım için mükemmeldir.
E-4 Sıcak ve baharatlı kokuları seven erkeğin kullanımına uygun  Günlük kullanım için oldukça ideal bir tercih olan Fark edilmenin büyülü kokusu! Sıcak ve baharatlı kokularla taçlandırılmış parfüm duyularınızı harekete geçirecek. Zarif ve çekici erkeğin ruhunu yansıtıyor. Parfüm formülünde; paçuli, meşe yosunu, sedir, bergamot, kehribar ve misk notalarına sahip.
E-5 Geleneklerine bağlı çağdaş erkeğin tenindeki koku. Kendi tarzını belirlemiş erkeklerin tercihi Yaşam kalitesi yüksek, günlük hayatta rahat ve rafine giyim seçimi olan, insanlara her zaman doğal yaklaşan erkekler bu parfüm ile kendilerini en doğru şekilde anlatıyor. Kuvvetli notası; sandal ağacı ve sedir ağacı. Aromatik notası; bergamut, lavanta, nane ve zengin amber ve kekimsi içerikten oluşmaktadır.
E-6 Erkekler için son derece baştan çıkarıcı ve modern bir parfüm.  Turunçgil, elma ve çam esanslarını keşfeder. Erkekler için son derece baştan çıkarıcı ve modern bir parfüm. Turunçgil, elma ve çam esanslarını keşfeder. Karanfil, rom ve sandal ağacı notaları ile harmanlanmıştır.
E-7 Okyanus ateşi anı ferahlık duygusu veren suya karışmış çiçeksi notalar. Bu yağmur ozon meltemleri ile ıslanıyor. ezilmiş  yaprakların yeşil notalarına karışan hafifce anosanlaşmış rezene meşe yosunu vetiver deniz çamının odunsu kokusu sandal ağacı gül ağacının sütlü damarları sedir ağacı ile son buluyor.
E-8 Özgürlüğün ruhunu, zevk ve rahatlığı ifade eden bir parfümdür. Zaman silici Teknolojisi sayesinde kokunun tüm gün ferahlığın sürdürmesini sağlar.Üst notalarda domates yaprakları, turunçgil, meyve ve sulu notalar;Kalp notaları siyah biber ve gül notası dahil olmak üzere çiçeksi akor; temel notalarda ise Sandal Ağacı ve paçuli kullanılmıştır..
E-9 Ferah kokusu ile erkeksi canlılık saçan bir parfüm… Sahip olduğu keskin buzlu duruluğunu, bitki özlerinden alıyor. Aroma ve özler sportif duyarlılığı özgür bırakacak şekilde bir araya gelen parfümde, narin yasemin, sedir yapraklarının keskin baharı ile karışıyor ve parfümün duru, zarif sıcaklığını açığa çıkarıyor. Gizemli paçuli ise egzotik vetiverin erkeksi sarhoşluğu ile birleşiyor.
E-10 Emsalsiz bir maceranın kahramanı bilinmeyene doğru sanal bir yolculuk yapıyor. Bu emsalsiz koku sizlere gerçekliğin ötesinde bir kapı açıyor. İleri Teknolojik içeriklerin ve Doğal ham maddelerin eşsiz kombinasyonu yepyeni bir hayalde sizlerle buluşuyor. Yakıcı, aydınlık, güçlü ve konforlu… Yakıcı ve ağaçcı parfümün üst notaları paçuli, vanilya, orta notaları myrtle, sedir ağacı, dip notaları ise bergamot ve mandalinadan oluşuyor.
E-11 O istediği her şeyi alır! Sıcak, temiz ve seksi bir dokunuş ekler.Her kullanıcının kişiliğini ve karizmasını sarar. Aktif, sofistike, maskülen bir parfüm.Paraguay çayı, tatlı misket limonu, kavun çekirdekleri ile harmanlamıştır. Atlas sediri, mavi Lübnan sediri ve gaiac ağacı ile hayat bulur.Gündüz ve gece kullanımı için mükemmeldir.
E-12 Enerji, çekicilik ve erkekliği bir araya getiren baştan çıkartıcı bir parfüm. Ateşli ya da seksi ya da rock n roll erkekler için uygundur.Aşırı, cömert ve eşsiz.Calabria limonu, Kadife Çiçeği ve Adaçayının lezzetli, taze meyveli açılışı. Orta notalarda pralin ve baharatlı siyah kakulenin tatlı dokunuşu. Alt notalarda şehvetli gül ağacı, paçuli ve esmer kehribar kullanılmıştır.
E-13 Hedefinden asla vazgeçmeyen erkeklerin ideal kokusu. Bir centilmenin cazibesine ve bir avcının kararlılığına sahipseniz; kendinden emin ve ne istediğini bilen karakterinizle bu koku tam size göre! .Bergamot ve portakal çiçeklerinin eşsiz uyumunun yakalandığı üst notalar ile güven veren havanızı, darjeeng çayı ve siyah Frenk üzünmüyle pekiştirenbu koku  size yalnızca izin verdiklerinizin yaklaşabileceğini sizin yerinize anlatıyor. Su zambağı ve nilüfer çiçekleriyle vahşi yanınızı öne sürerek kararlı tutumunuzu karşı konulamaz bir çekim merkezi haline getiriyor.
E-14 Bu koku zıtlıklar içerir. Derin bir tazelik hissi aromatik ve çiçeksi elementlerle birleşir. Kokusu kalıcı etkisi ile sanki kendi kokunuz gibi derinin altına kadar işler.İlhamını okyanustan alan kokular arasında öncüdür. İlk defa bu kokuda ozonsu notalar klasik notalarla birleştirilmiştir. Taze çiçekler ve ağaçsı elementler kokunun kalbindeki zıtlıkları temsil eder.Ilık ve hissi notalar erkeksi ve enerjik temelleri oluşturur. Notaları Turuçgil su zambağı şeftali ve sandal ağacı ile ferah bir koku sizlere sunulmuştur.
E-15 Karizmatik Erkeklere  özel yoğun çekici, şehvetli bir parfüm. Bergamot, limon, lavanta içerir. Menekşe, sedir ve meşin ile vurgulanmıştır. Günlük ve resmi ortamlarda kullanım için mükemmeldir.
E-16 Bakımlı ve etkileyici erkekler için sportif Ultramarine Parfüm.Her daim taze görünmek isteyenlere.Üst notalarında baharatlar ve sulu meyveler.Orta notalarında nane yaprağı ve kakule.Dip notalarında ise sedir ağacı,vetiver,tütün ultramarine eşsiz birleşiminden doğan ,enerjik ve dinamik beyefendilerin vazgeçilmez tamamlayıcısı.doğallığı ve tazeliği,size sunulduğu saydam mavi ve okyanus kokusu ile birleştirir.
E-17 Fresh, enerjik ve asil. Maskülen imzalı koku her ortamda her zamanda kullanılabilecek bir koku. Enerjik ve taze Yuzu sandal ağacıyla eşsiz bir uyum içinde.Odunsu baharat kokuları hakim. Mandalina, selvi ağacı, kişniş, adaçayı, safran, tarçın kabuğu ve sandal ağacının karışımından oluşan fresh bir koku.
E-18 Eşsiz ve erkeksi wax dokusu ve sembolik denizci şeritleri ile fujer notası yeniden yorumlanır: nane notası ile başlar, amber izleri ve vanilya dokunuşu ile tamamlanır. Kullanıldığı anda, bu moda aksesuarı baştan çıkarıcılığın gizli bir silahı haline dönüşüyor
E-19 Alışkanlıklarından vazgeçemeyen erkeklerin kült kokusu Limonun ferahlığının ve enerjisinin, romantik gül, enerjik portakal çiçeği, çekici yasemin ve etkileyici vanilya ile buluştuğu , misk ekstreleriyle efsaneleşiyor ve yıllardır; beylerin ilk ve tek tercihi olmaya devam ediyor.Koku Bilgisi Üst notalar: LimonOrta notalar: Gül, portakal çiçeği, yasemin, vanilya Alt notalar: Misk
E-20 Fark yaratmayı seven erkeklerin parfümü…Zarif, çekici ve bir o kadar da etkileyici olmanın en erkeksi yolunu  keşfedin! Aromatik kokuların karışımından elde edilen parfüm; duyularınızı harekete geçirecek. Tarçın, yasemin, bal, tütün ve vetiver özleri içeren gentilmen erkeğin çekici yüzünü teninizle buluşturuyor….En önemli günlerinizde size güç katıp, kişiliğinizi yansıtacak muhteşem bir seçim… Kalıcı ama ağır olmayan kokusuyla, etrafınızdakileri kendinize hayran bırakın.
E-21 Modern erkeğin parfümü. Turunçgillerin ferahlığıyla amber ve sedirin erkeksi havasını birleştiren ferah,kalıcı erkek parfümü. Kehribar, sedir ve adaçayının doğal esanslarını içerir. Saatler boyu kalıcı olan ferah bir parfümdür. Günlük kullanımı önerilir.
E-22 Bu kokunun tepe notasinda serin bir esinti,havadaki tuz ve deniz suyu bir araya gelerek canlandirdigi duyulari hatırlatıyor.Üst nota limon,portakal çiçeği,bergamot Kokunun kalp notası çiçeksi ve ferah süsen,ylang ylang,kediotu,karanfil. Dip notasi ise çıplak ayaklarınızın altındaki kumların verdiği haz musk ve amber notalarıyla vurgulanıyor. Temel nota vanilya,tonka,sedir,aselbent. Taze duygularıyla etrafınızda kileri büyüler ve size  tamamen yeni bir yorum katar…
E-23 Bilinmezliğe doğru yağılan yolculuğun ruhunu, büyük bir keşfin arifesinde olmanın duygusal çalkantısını,yeni kazanılan bağımsızlık hissini ve keşif yapma isteğini yakalayan bir parfüm.Koku, Hawai ananası ile arttırılmış olan nemli Seattle yağmurunun canlandırıcı serinliği ile açılıyor.Kokunun merkez noktasındaki erkeksi aynı zamanda da zarif olan Freedom Accord, ıslak menekşenin ve kaktüs bitkisinin özlerini harmanlıyor. Erkekler için modern ve seksi bir parfüm.Özgürlük, cesaret ve sınırsız olanaklarla harekete geçirilmiştir. Atılgan bir şehvet ve serinlik havası taşır. Hisleri yüceltir ve kendinizi ferah hissetmenizi sağlar.
E-24 Avantgarde bir erkek parfümü : gri amberin verdiği seçkin hava ve mint vetiveryosun kristallerinin kattığı gizemli modernizm Üst notalarda bergamot ve sulu meyveler orta notalarda öğütülmüş nane ve baharatlar temel notalarda ise sedir meşe yosunu ve sandal ağacı kullanılmıştır
E-25 Seksi, gizemli, erkeksi .Mandalin ve bergamotla belirginleştirilmiş enerjik bir tazeliğin kombinasyonu. Kakuleyle harmanlanmış biber ve çiçeklerin taç yapraklarına ait notalar zarif ve baharatlı bir çekicilik yaratıyor..Vanilya ve miskle harmanlanmış odunsu alt notalarla da erkeksilik dışa vuruluyor.
E-26 Hem kalıcı bir parfüm  hem de çok yoğun olmayan bir koku. Erkeksi ve fresh kokusuyla unutulmayacaksınız. Çiçeksi ve odunsu özleri mükemmel bir şekilde karıştırıyor. Lavanta çiçeği, adaçayı, çobanpüskülü, bergamut, limon, anason, patçuli, misk, sandal ağacı, amber, fresh, odunsu ve yeşil notalar hiç bu kadar çekici olmamıştı! Özel hissetmek isteyen erkeklerin ilk tercihi…
E-27 Çiçeksi koku olarak sınıflandırılmış, taze narenciye, baharat ve misk in canlı, serinletici, tazeleyici notaları. Günlük kullanım için tavsiye edilir.
E-28 Sağlıkla ışıldayan ve canlı bir enerjiyi yansıtan; sabah çiği kadar doğal ve yenileyici bir koku. Ayakları sağlam basan, ilgi odağı erkek için… mandalina ve amber-ağaçsı tonlardır. Mis kokulu portakal ağaçlarından, temel elementlere kadar taze ve denizin hazineleriyle zenginleştirilmiş, suyun aromatik tazeliğinin yeniden yaratılmasıdır.  Biberiye yoğun aromatik katkıda bulunur ancak sonrasında en güçlü akort posidonia gelir ve hayat için elzem olan oksijeni sunar. Son notalar ise şehvet duyguları uyandıran sert minerallerden alınan, erkeksi, amber-ağaçsı tonlardır.
E-29 Unisex parfüm cinsiyetler arasında ayrım yapmayan evrensel ve kozmopolit.Dünyanın her şehrinden kendine güvenen erkekler ve kadınlar normların ötesinde bireysel tasarım ve estetik ortak bir zevkte buluşuyorlar.Üst notalarda siyah çay gül ağacı ve bergamot.Orta notalarda sedir meşe yosunu ve vanilya.Temel notalarda ise kehribar sandal ağacı ve misk bulunuyor. Parfüm günlük kullanım için uygundur
E-30 Modern, şehirli erkeğin tarzını  yansıtır. Baharatlı oryantal kokuları erkeksi dokusunda birleştirir.Yeşil elma, bergamot, şeftali, kayısı, erik, yasemin, sandal ağacı, sedir, misk ve vanilya karışımından oluşan bu parfüm şaşırtıcı noktalardan oluşur.Kalıcı kokusuyla hem gücünü hissettirir hem de şehirli erkeğin huzur arayışını teninde yansıtır. EYFEL kalitesinde beden bulan bu parfüm ile girdiğiniz her ortamda bir adım önde olacaksınız…
E-31 Kendine güvenen erkekler için asil bir koku, bayanların ruhuna hitap ediyor.  Her yaştaki karizmatik erkeğin vazgeçilmezi.O sizin her yönünüz, İster gün içinde, ister katılacağınız bir davette bırakın bu koku varlığınızı unutulmaz kılsın. Gerçek erkeğin enerjisini uzun süre teninizde taşısın.
E-32 Pudramsı Fujer koku ailesine ait parfüm hem meyvemsi dünyanın hem de purdamsı dünyanın baş döndürücü birleşimini sunuyor. Baş notasında yıldız anasonun güçlü vurgusu ve pembe greyfurt ile tazeliği ve Fresh kokuyu tamamen hissettiriyor.Orta notasındaki ahududu ve lavantanın uyumu parfümü sıradanlıktan çıkarıyor.Dip notasında ise güneş çiçeği ve vetiver yer alıyor.
E-33 Özel bir koku, hissetmek için yakınında olmak gerekiyor. Koku ürünün üç temel ilkesini yansıtıyor. Bireysellik; özgürlüğü simgeliyor, bütünlük; aynı yaklaşımı paylaşan geniş kitleye sesleniş, seksilik ise ince ve dürüst bir yorumun ifadesi, çiçek ve meyve kokulu ferah, zarif ve gizemlidir.beyaz misk, bergamut mandalina, nane ve lavanta üst notaları ile manolya ve şeftaliye dip notalarda sandal ağacı, tonka eşlik ediyor.
E-34 Güçlü ve oryantal bir kokudur. Üst notalarında parlak klementine, mor lavanta, red bull akoru, salatalık yer almaktadır. Orta notalarını osmanthus, karabiber, kakule, siyah fesleğen alt notalarını ise tütün, amberin, cashmeran muskı, paçuli oluşturmaktadır. Saf bir tazelikle başlıyor, kalbinde baharatlı bitişinde ise erkeksi tütün miski bulunuyor.
E-35 Bu parfüm iştah açıcı meyveler egzotik bitkiler ve meyvelerin karısımıyla teninizi sarıyor. Parfümün üst notasında mandaline ananas ve greyfurt orta notasında yasemin deniz meltemi ve palmiye özü alt notasında ise drift ağacı ve parıltılı ten miskleri bulunuyor.
E-36 Günümüzün genç, modern ve casual erkek parfümü… özünü meyveli çiçeklerden almıştır. Genç, dinamik sosyal erkeklerin parfümüdür. Üst notası aromatik meyvemsi orta notası çiçeksi alt notası odunsu misk.
E-37 Erkekler için temiz, ferah ve şık bir parfüm.Üst notalarda bergamot, lavanta ve zencefil; orta notalarda kakule, sandal ağacı ve gül ağacı; temel notalarda ise sarmaşık, meşe ağacı ve neroli kullanılmıştır.Farklı ve duyarlı bir tarz taşır.Günlük kullanım için mükemmeldir.
E-38 Yüksek seviyede adrenalin… Her damlasında yaşamın yoğun kokusunu barındıran parfüm, neredeyse bir nesil boyunca beğenilerek kullanılan başarılı bir koku. Tepe notalarda sizi Greyfurt, karpuz, mine çiçeği yaprakları ve yoğun fesleğen kokusu karşılıyor. Orta notalardaki yeşil kuş üzümünün, menekşe yaprakları ve lavantayla oluşturduğu tatlı kontrast tepe noktalardaki meyve kokularında uyumlu bir geçiş sağladığı parfümde sizi dip notalarda sedir ağacı, gaiac ağacı aroması ve silhatın olağanüstü birleşimi karşılıyor
E-39 Kendine güvenen erkeğin modern kokusu. Kalitesi ve kalıcılığıyla vazgeçilmez bir eau de toilette.Narenciye esintilerinin pozitifliği, fujerin gücü ile amber, misk ve odunsu notların birleşimi çağdaş erkeğinin kokusunu oluşturuyor.
E-40 Sofistike kokuların erkeksi dengesi. Üst notalar: Limon, Adaçayı, Lavanta, Tarhun otu. Orta notalar: Kişniş, Biber, Sardunya, Tarçın. Temel nota: Sedir, Tonka Fasulyesi, Sanda Ağacı, Misk. Günlük kullanım için uygundur.
E-41 Taze ve ferah kokusu ile derinlerde kalmış hislerinizi ortaya çıkarır. Odunsu kokularPortakal, greyfurt, kokularının sandal ağacı ve paçuli ile karışımı.
E-42 Aromatik meyve kokuları.Turunçgil ve ardıç kokusu ile açılan parfümün orta notalarında beyaz kakule ve selvi ile serinletici yeşil bitki notaları birleşir.Parfüm, sandal ağacı, sedir ağacı ve ılık misk notalarıyla son bulur.
E-43 Kentli erkek için yaratılan, saf bir havaya ve metalik etkilere sahip bir tazelikle kuvvetlendirilen ağaçsı ve baharatlı notalara sahip bir koku. Su ve oksijen kokularının taşıdığı, frezya,sedir ağacı,sandal ağacı parfümün hem ferah hem de erkeksi olmasını sağlıyor.
E-44 Modern erkeğin efsane kokusu.Seksi çekiciliğin esansı ile hayat bulur.Üst nota: Bergamot, Limon, Portakal, avanta. Orta nota: Portakal Çiçeği, Kişniş, Ardıç, Müge. Temel nota: Sandal Ağacı, Gül Ağacı, Misk, Kehribar.
E-45 Bağımlılık yaratan, fresh, oryantal… Modern tazelik ile seksi, zengin bir imzanın karışımı… Kişinin kendi sınırlarını aşması ve mahrem, duygusal deneyimler edinmesi ile ilgili.. Baştan çıkarıcı özelliğiyle güçlü, tam anlamıyla seksi ve çekici bir parfüm. Modern erkeğin çağdaş seksilik tanımını yeniden yazıyor. Krem süet akoru ve paçuli notaları  ağız sulandıran bir ayrıcalık oluşturuyor.
E-46 Men aromatik odunsu lezzeti ile, buz gibi soğuk bir başlangıçla, tenenizde duyusal ve ateş kırmızısında bir iz bırakır. Şaşırtıcı maskülen bir klasik olup, parfümün notaları arasında çarpıcı ve ateşli Sichuan biberi, samimi ve cezbedici kakao fasulyesi, erkeksi ve güçlü sedir ağacı, farklı ve şiddetli vetiver yer almaktadır.
E-47 kalıcı, karizmatik erkeksi, cesur ve tamamen kendine özgü kokusuyla güçlü, ne istediğini bilen çekici erkeklerin kokusu…Koku yönü  Fujer – Fresh   Üst notası lavanta, bergamut orta notası adaçayı, limon, portakal çiçeği alt notası ardıç, sedir, sandal, amber, musk.
E-48 Keskin ve meyveli bir parfüm olarak sınıflandırılır. Sulu çiçekler ve vanilyanın erkeksi kokusuna sahiptir. Gündüz kullanımı önerilir.
E-49 Sofistike, çarpıcı ve kendinden emin erkeğin kokusu teninizi tazeliyor. Mavi denizin ve Göğün tadını alan koku üst notasında tazeleyici bergamot, sicilya mandalinası, kalp notasında aromatik biberiye tensellik hissi uyandıran gül ağacı özleri bulunduruyor. Baz notalarında ise belli belirsiz hissedilen amerikan misk ağacı, tensel kokuyu zarif biçimde belirginleştiriyor
E-50 En iyi ağaçlarla, meşin ve başka doğal kokular ile harmanlanmıştır. Yakışıklı ve dayanıklı bir karakter taşır.
E-51 Erkekler için sıradışı bir parfüm. Modern, cüretkar ve sofistike. Buzlu mango, gümüş pelin ve siyah paçuli notalarına sahiptir. Gündüz kullanım için mükemmeldir.
E-52 En iyi ağaçlarla, meşin ve başka doğal kokular ile harmanlanmıştır. Yakışıklı ve dayanıklı bir karakter taşır.
E-53 Kendini Aşan Erkeklerden ve Vahşi Doğadan Etkilenen Benzersiz parfüm…   Doğa Kokusunun En Başarılı Yorumu Çam ağacından esinlenerek ferahlık ve rahatlık duyulmasını sağlayan geçmişten günümüze, güncelliğinden hiç ödün vermeden uluslar arası zevklere hitap eden bir koku.  Parfümüni içeriği tepe noktası bergamot, limon kalp noktası    lavanta, ardıç, karanfil, kekik dip noktası sandal ağacı, sedir ağacı, amber.
E-54 Geleneğinin klasik stilinde çok özgün,son derece feminen bir kokudur.Bir açıdan klasiklere dönüş,başka bir açıdan feminiteye dönüştür.Sevimli ve hoş.Klasik feminen değerlerin,duygu ve duyarlılıkların yükselişi yaşanıyor. ferahlatıcı ve çiçeksi tonlarla birleştirdi.
E-55 Kokunun canlılığı narenciye notaları ve aromatik notaların karışımından  kaynaklanmaktadır. Greyfurt’un sulu mayhoşluğu, kakulenin aromatic ve komfor kalitesi birleşmektedir. Bol güneş almış Korsika incir nektarı yeşil meyveler karışımına ilginç bir tezatlık oluşturmaktadır. Hızlı ve çabuk geçen diğer bir çok spor parfümün aksine  kokunun vücutta daha uzun süre kalmasını sağlayacak özel bir teknolojiye sahiptir
E-56 Sportif,elegan,çekici,zeki ve tabiki kendini beğenen erkeğin tercihi.Gizemli baharat kokuların taze çiçeklerle karışmasının ortaya çıkardığı doyumsuz bir koku. Hem ferahlatıcı hemde kalıcı koku özelliği ile mükemmel bir seçim.
E-57 Üst Notalar: Limon pamuk şekeri, Bergamot, Mandalina, Yeşil Limon, Tarçın, Portakal Orta Notalar: Oğul Otu, Sandal Ağacı, Yasemin Alt Notalar: Aselbent Sakızı, Peru Balsamı, Laden, Vanilya.  Bu koku aktif hayata farklı bir tarz sunuyor. Şimdi kendi kişiliğnin karekterini kendi çarpıcı kokusuyla yansıtmak isteyen her  erkek için stil yaratan bir kokudur.
E-58 Mandalinanın,kişniş misk ve amber ile karışımı.. Açılış, çok unisex  ve tatlımsı-pudralı vanilya kokusu olarak sizi karşılıyor. alt notalarda iyice sentetik-plastik-vanilyalı bir koku halini alıyor. Kış parfümü.
E-59 Amber ve paçulinin misk ile büyüleyici karışımı. Üst notalarındaki tarçın ile sıcak paçuli, ağaç ve misk kokularının etkileyici erkeksi karışımı.
E-60 Modern erkeğin efsane kokusu. İncir, siyah frenk üzümü ve adaçayı esanslarını keşfeder. Sandalağacı, sedir ve fesleğen ile harmanlanmıştır. Baharatlı kokuyu özel bir biçimde yakalar. Gece kullanım için mükemmeldir.
E-63 Gittiğiniz her yerde enerjik ve tutku dolu yaşamınız sizi takip etsin! Dinamik, tutkulu ve enerjik maskülen erkeğin izlerini taşıyan vazgeçemedikleriniz arasında yer alacak! Enerjik hayat tarzınız ve tutkunuzu teninizde hissedebileceğiniz,  girdiğiniz her ortamda fark edilmenin getirdiği mutluluğu yaşayın. Üst notalarda greyfurt, nane ve kan portakal, orta notalarda hafif absolut gülü, tarçın ve baharat, dip notasını ise; deri, beyaz odun, amber ve patchouli.
E-64 Dünyadaki kadınların %81’i çikolatanın karşı konulmaz olduğunu düşünüyor. Yeni çaklıt’ ın sana sunduğu bu. Yani karşı konulmazlık.
E-72 Seksi, gizemli, erkeksi. Mandalin ve bergamotla belirginleştirilmiş enerjik bir tazeliğin kombinasyonu.Kakuleyle harmanlanmış biber ve çiçeklerin taç yapraklarına ait notalar zarif ve baharatlı bir çekicilik yaratıyor. Vanilya ve miskle harmanlanmış odunsu alt notalarla da erkeksilik dışa vuruluyor.
E-73 Kültürlü erkekler için ferah doğulu bir parfüm. Kokusu sıcak ve soğuk arasındaki dengeyi yayar. Beyaz ve bronz olarak tasarlanmış etkileyici şişede sunulur. Üst notalarda kara biber, kırmızı biber. Kalp notaları limon, bergamot, sandal ağacı. Alt notalarda beyaz misk.
E-74 Zarafet ve şıklığını bir araya geldiği duygu. Parlak ve canlılık dolu ferahlıkta. Doğal ve ışıltılı bir biçimde şehvetli. Erkeksi ve baştan çıkarıcı. Çıplak cilde bir esintinin kokusunu verir.
E-75 Duru, ferah ve şık erkek parfümü. Limon, mandalina ve fesleğen esanslarını keşfeder. Sedir, misk ve sandalağacı notaları ile harmanlanmıştır. Harekete geçirici hislerin tadını çıkartmanızı sağlar. Ebedi erkek kokusunu sembolize eder. Gündüz kullanım için uygundur.
E-76 Ayrıcalıklı özelliklerinizi ortaya çıkaran bir koku. İçinizdeki gücü ve cesur ruhu yansıtan zıt ama aynı zamanda bütünlük içeren kokunun üst notaları limon, mandalina, kişniş yaprakları, kalp notaları laden ağacı, siyah gül, lavanta yağı, dip notaları amber, pelesenk yağı, abanoz ağacı bulunuyor.
E-77 Anlık mutlulukları yakalamayı bilin ve anı yaşayın.Duygusal anlamda zevk ve sorumluluk sahibi, olgun genç yetişkinlerin yeni parfüm. İsteklerinizin hepsi ve hemen şimdi…  Fresh, odunsu, yeşil notalar;donmuş metal, sürüklenmiş odun parçası,
E-78 Erkekler için romantik ve modern bir parfüm.Bir gül ve sokak giyimi tarzı ile odunsu baharatlı bir koku taşır.Erkeğin, spontane, güçlü, merhametli ve yaratıcı ruhu ile uyum içindedir.Üst notalarda turunçgil, çay; orta notalarda baharatlar, gül ve eğreltiotu; temel notalarda ise Vetiver, Gül Ağacı, Aselbent ve Tonka Fasulyesi kullanılmıştır.
E-79 Teninizle ruhunuzun buluştuğu nokta!Cazibeli, fark edilir ve modern zamanların erkeğiyim diyorsanız, Bu koku sizi en iyi yansıtacak şifreyi çözdü! Vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak parfüm içeriğinde ki doğal odunsu kokularla etrafınızı etkisi altına alacak!Mükemmel erkeğin yeni ama aynı zamanda klasik yüzünü yansıtan parfüm, üst notalarında biberiye, mandalina, bergamut, menekşe yaprağı; orta notalarında hindistan cevizi, defne, bahçe nanesi ve tütsü; dip notalarında ise ise selvi, gayak ağacı, sandal ağacı ile buluşuyor.
E-80 Modern erkekler için eşsiz bir parfüm. Taze narenciye aromasının kokusuyla tüm dikkatleri üstünüze çekeceğiniz, ferahlatıcı ve kalıcı parfüm.
E-81 Son zamanların en canlı kokusu. Erkeklerinin kendilerine ait geliştirdikleri tavrın ve kendi stillerini yaratmayı başarmış bireylerin kokusu. Kurallara uymayan, kentli, rahat görünüşlü ve kendine güvenlidir. Gerçek dünyada yaşayan erkeğin asıl karakterini temsil eden her ruh haline uygun incelikle karşısına çıkarılan tüm karmaşıklıklarla uyumlu bir koku yaratmak amacıyla tasarlanmıştır.
E-82 Sofistike ve canlandırıcı bir parfüm olarak sınıflandırılır. Turunçgil ve çiçeklerle harmanlanmıştır. Hint misket limonu, zencefil, pembe greyfurt, kakule ve tütün notalarına sahiptir. Canlılık dolu, sıcak ve seksi bir parfümdür.
E-83 Cennet ve yeryüzünü bir araya getiren bitki ve mineral kokusu. Turunçgil vurgusunu, çakmak taşının mineral notalarını, bitki ve baharatlar ile harmanlar. Sadece ve karışık şefkatli ve kararlı erkekler için tasarlanmıştır. Üst notalarda greyfurt, portakal, çakmak taşı kullanılmıştır. Kalp notalarda biber, sardunya yaprakları ve paçuli hissedilmektedir. Temel notaları ise sedir, vetiver ve aselbent oluşturmuştur
E-84 Turunçgil kokulu parfüm taze, coşkulu, orijinal, maceraperest. Üst notalarında huş ağacı yaprağı, greyfurt, bergamut, ardıç, okaliptüs; orta notalarında adaçayı, selvi, çam, biberiye; alt notasında ise paçuli, vetiver, sandal ağacı ve meşe yosunu bulunuyor.
E-85 Modern ve erkeksi bir his verir. Resmi ortamlarda ya da günlük kullanımı önerilir.Üst notaları:Zencefil,bergamot. Ara notaları:Mor salkım,keten tohumuna benzer bitki. Son notaları:Yalancı akasya,sandal ağacı,misk,vanilya
E-86 Bergamot esansı, kakule, neroli, sardunya, portakal çiçeği, deri, silhat, sandal ağacı, mür, nirvanolide misk, Vetiver, tonka fasulyesi, vanilya, safran, labdanum, mandalinaiçermektedir. Günlük kullanım için uygundur.
E-87 Kendine güvenen kararlı erkekler için sportif bir parfüm. Enerjik, canlı ve agresif olmayan bir biçimde çekici. Üst notalarda kumkat, misket limonu ve bergamot, Orta notalarda salatalık, menekşe yaprağı, bahçe nanesi ve kakule, temel notalarda ise zeytin ağacı, sandal ağacı, sedir ağacı ve meşin kullanılmıştır. Hayallerin gerçekleştirilebilmesi için güç verir.
E-88 Fresh, baharatlı ve odunsu bir koku, Üst notalarında portakal, fesleğen, menekşe yaprağı, orta notalarında tarçın kabuğu ve dip notalarında odunsu sandal ağacı ve misk bulunuyor.
E-89 Birbiriyle kontrast yaratan özelliklerin parfümü: açık ve koyu; değerli ve toy. Baştan çıkarıcı, gizemli ve bölünmüş bir karakter izlenimi yaratır. Ferah üst notalarda yıldız anason, bergamot ve İtalyan mandalinası; Orta notalarda lavanta, kişniş ve tarçın; temel notalarda ise vetiver, Tamboti ağacı, kehribar ve misk kullanılmıştır. Özel ortamlarda kullanım için mükemmeldir.
E-90 Erkekler için klasik, zarif ve erkeksi bir parfüm. Erkeğin hayatındaki amaçları, başarısı ve dengesinden esinlenerek yaratılmıştır. Kokunun ferah, baharatlı ve nemli notaları ile harmanlanmıştır. Mandalina, pembe biber tanesi, Greyfurt ve Sedir yapraklarını bir araya getirir Yıldız Anason, Sedir Ağacı, paçuli, Kediotu ve Misk Akoru içerir. Her türlü ortamda kullanım için mükemmeldir.
E-91 Ferah, oryantal, ağaçsı bir parfüm, üst notalarında yeşil mandalina, canlı bergamot, taze zencefil ve donmuş cardomom ile benzersiz bir karışım oluşturuyor. Oryantal ağaçlar, gri misk ve tonka fasülyesi kokuyu erkeksi ve seksi kılıyor.
E-92 Rafine klasikliğin ve doğal şıklığın sembolü olan, bu vazgeçilmez tarzını hafta sonuna da taşıyor. Üst notalarında bergamut, mandalina, greyfurt ve ananas, orta notalarında sandal ağacı, alt notalarında ise amber, misk ve bal özü taşıyor, erkeği nüktedan, zarif ve duygulu. Turunçgil içerikli formülü ile kokusu doğal, temiz, rafine ve ağacımsı sıcak bir ton.
E-93 Sınırsız tutku. Sonsuz imkanlar. Bu kokuyla birlikte aydınlıkla gelen özgürlüğü de denersiniz. Sizi güçlü kılan kuvveti hissedersiniz. Ağaçsı baharatın gücü egzotik meyvelerle sarmalanmış ve karşı konulmaz bir baştan çıkarıcılıkla modern ve sofistike bir görünüm için erkeksi miskle taçlandırılmış bir erkek parfümü. Koku ailesi, ağaçsı ve baharatlı. Üst nota, kinkan ve bergamut’un ışıltılı yönüyle nashi’nin taze meyvemsi yönünün harmanı. Orta nota, menekşenin şıklığı orman gülü ve hint ceviziyle arttırılmış. Alt nota, erkeksi deri misk ile harmanlanmış, ince zevki anlamak ve yaratmak için paçuliyle sarmalanmış.
E-94 Naturel ferahlıkta bir parfüm. Deniz kokusunu ve canlılığını turunçgil ‚ limon ve meşe yosunu ile tamamlar. Klasik ve erkeksi bir biçimde baharatlı kokuyu yakalar. Gece kullanımı için önerilir.
E-95 Stil sahibi erkeklere özel modern ve sofistike bir parfüm. Odunsu ve meyveli. Üst notalarında yeşil elma ve greyfurtun cesurca birleşimine egzotik bambu ve zencefilin baş dündürücü etkisi eşlik ediyor. Parfüm, paçuli, beyaz sedir ve tik ağacının birleşiminden oluşan unutulmaz bir koku ile son buluyor.
E-96 Erkekler için hit olacak bir parfüm. Çekici ve modern tarzları yansıtan bu kokumuz, kendine güvenen erkekler için tasarlandı. Hindistan cevizi, zencefil, sandal ağacı, paçuli, yasemin, nane, greyfurt, vetiver, Citruses, tütsü, sedir ve pembe biber karşımından yaratılan bu koku değerli ve zengin bir içerikten oluşuyor.
E-97 Modern erkeğin efsane kokusu. İncir, siyah frenk üzümü ve adaçayı esanslarını keşfeder. Sandalağacı, sedir ve fesleğen ile harmanlanmıştır. Baharatlı kokuyu özel bir biçimde yakalar. Gece kullanım için mükemmeldir.
E-98 Bu koku sizi alışkanlık yapan cezbedici bir yolculuğa çıkaracaktır. Mutluluk Erkek gizemli, sıcak ve daha oryantal yüzünüzü ortaya çıkaracaktır. Cüretkar, modern aşırı deneyimler aryan erkeği daha çekici kılar. Kokunun açılışı hem yeşil hem de zencefilli, biberli, fesleğenli ve adaçaylı baharat tonundan oluşur. Temel notalar reçine, kehribar, paçuli, myrrh notalarıyla fark edilebilir niteliktedir.
E-99 Klasikten moderne geçen bir koku. Canlandırıcı ve uzun süre kalıcı. Üst notalara eklenen bir miktar greyfurt parfümün daha derin olmasını sağlar.Üst notalarda greyfurt, Darjeeling çayı, neroli, bergamot. Orta notalarda kakule, biber, gül ağacı ve Gaiac ağacı. Temel notalarda ise süsen ve misk kullanılmıştır.
E-100 Vurucu bir parfüm. Yüzünüze patlıyor. Çok fark edilir, iz bırakan bir yapısı var. Bulunduğunuz ortamda hem siz, hem de çevrenizdekiler kolayca algılayabiliyor. Kırmızıbiber, muskat ve kakulenin ilginç, cezbedici kokusunu düşündüğümüzde bu büyük bir artı. Günlük ağacı, amber, misk, sedir ağacı, kakule, anason, kişniş, tarçın, hindistan cevizi ve yenibahar karışımı hakimiyetinde bir erkek parfümü.
E-101 Klasik, erkeksi bir parfüm. Canlandırıcı, sıcak, baharatlı. Üst notalarda bergamot, Kişniş, fesleğen. Orta notalarda kakule, zencefil, neroli. Alt notalarda sedir, esmeramber, tütün.
E-102 Üst notası, sert zencefil, elma dilimleri. Orta notası, donmuş nane, karabiber. Alt notası, tuzlu kehribar, tonka fasulyesi.  Vip erkeğin üç kenarı, içindeki notaların piramidiyle eşleşir.
E-103 Parfümün tamamen yeni bir yorumu. Canlı turunçgil, limon ve meşe yosunu ile tamamlar. Modern, klasik ve erkeksi bir koku tanımlar. Özel bir biçimde baharatlı kokuyu yakalar. Modern erkeğin gece kullanımı için mükemmeldir.
E-104 Duygusal, interaktif bir boyut sunuyor. İyimser ve mükemmel bir dünyaya davet ediyor. Çağa ayak uydurarak yaşamak isteyen ve hislerini takip eden erkekler için üretilen parfüm yumuşak ve çekici. Modernizmi ve zarafeti çağrıştıran odunsu bir koku. Üst nota; Bergamut mandalina ağacı acı portakal ve greyfurt, Orta nota; Haiti amirisi ağacı karabiber ve cafeier çiçeği, Alt not ; Vetiver ve Paçuli
E-105 Yeni çağın erkekleri içim sıradışı bir parfüm.  Votka ve Kişniş yaprakları etrafında erkeksilikten esinlenerek yaratılmıştır.Biberiye, Kekik, Greyfurt, Votka, Kişniş Yaprakları, Kediotu, Tonka Fasulyesi, Vetiver ve Misk notalarına sahiptir. Günlük kullanım için mükemmeldir.
E-106 duyusal bir izle birlikte fresh, inkar edilemez bir karaktere sahip. Her aşamada enerji veren bir koku. Şampiyonlar için.Erkekler içlerindeki gizli potansiyeli harekete geçirecekler. Zafer ve güç için içgüdü…  Şampiyon gibi hissetmek için, gündelik alışkanlıklar içinde fiziksel ve ruhsal gücün oluşmasına zaman kazandırır. Tepe notası bergamut ve limon sayesinde doğrudan canlandırıcı bir etki oluşturur. Kalp notası enerji veren galbanum özü ve aromatik ada çayı ile devam eder. Dip notasında büyüleyen meşe yosunu ile birlikte maskülen klasik sedir ağacı ile tamamlanmış.
E-107 Olgunluktan çocuksu hislere dönüş. Sorumsuzluğa, neşeli günlere ve geçmişe duyulan özlem. Arzularını gizlemeyen, onları yenen ve zapteden erkeğin hayali. Cesur bir karışım; anason, vetiver ve amber. Bergamot, anasona eşlik ediyor ve vetiver baş notayı oluşturuyor.
E-108 Şıklık ve zerafeti temsil ediyor. Kozmopolit şehir Londra’nın bağımsız ve özgür hayat tarzını özetliyor. Notalarındaki, clementine, hanımeli, ingiliz gülü, tiare çiçeği, yasemin, peony, misk, hint sandal ağacı ve paçuli ile kadınsı, şık ve modern.
E-109 Şehvetli, canlandırıcı ve seksi erkek parfümü. Üst notalar: mandalina ve safran. Orta notalar: sedir ve vetiver. Alt notalar: kehribar ve misk. Gündüz ve gece kullanım için mükemmeldir.
E-114 Koku, erkeğin özgüvenini, huzurunu ve çekiciliğini yansıtıyor. Parfüm tazeleyici bir kokuyla açılıyor. Meyveli/baharatlı tepe nota; kakule ve İtalyan bergamotu ile vurgulanıyor. Kalp notada ise gizemli lavanta ve menekşe bulunurken dip notadaki musk, maskülenliği ortaya koyuyor.
E-115 Tüm zamanların vazgeçilmezi seçkin zevklerin yansıması!  Lavanta, nane ve kakulenin heyecanlandırıcı notaları çekici kokusunu etrafa yayar. Atlas sediri, küçük hindistan cevizi kabuğu ve karanfil özlerinin gizli kokusu kalbinizi ısıtacak. Bağımlısı olacağınız fındık ağacı, vetiver ve kaşmirin odunsu sizi yenilikler denemeye teşvik edecek.
E-116 Zarif ve kalıcı bir dokunuşa sahip odunsu koku, ferah notaların sadeliğiyle odunsu akorların derinliğini buluşturuyor. Lavanta, nane ve kakulenin heyecanlandırıcı notaları çekici kokusunu etrafa yayar. Atlas sediri, küçük hindistan cevizi kabuğu ve karanfil özlerinin gizli kokusu kalbinizi ısıtacak. Bağımlısı olacağınız fındık ağacı, vetiver ve kaşmirin odunsu sizi yenilikler denemeye teşvik edecek.
E-117 Narenciye Aromatik bir koku erkekler için. Klas Erkekler için  Üst notalarda portakal, mandalina, bergamot ve limon; orta notalarda biberiye, papatya ve kakule; Dip Not misk
E-118 Gücünü her yerde hissettiren somut enerji yüklü bir parfüm.  İçeriğindeki harekete geçirici afrodizyak etkileri sayesinde çevresinde baştan çıkarıcı bir etki bırakıyor. Magnetism erkeği, kendine güvenen güçlü yapısı ve yaydığı bu pozitif elektrik ile bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
Eyfel Bayan Parfüm Kodları
Eyfel Bayan Parfüm Listesi

Bu liste; Eyfel Parfüm ürünlerini kullananların, kullandıkları ürünün hangi kokuya benzediğini bilmeleri amacı ile hazırlanmıştır. Sizlere bu listenin çok faydalı olacağını düşünmekteyim.

Sitemizdeki Diğer Parfüm Kodlarına Parfüm Kodları Linkinden Ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.