Dp Parfüm Fiyatları

Dp Parfüm Fiiyatları

Dp Parüfmler 5o ml lik şişeri 13 TL, 100 ml lik şişeleri ise  20 TL civarında bir ücrete satılıyor.

Bunların yanı sarı üç ayrı eko kampanyaları mevcut onların fiyatları ise 33 Tl, 34 Tl  ve tekrardan 33 Tl olarak değişmektedir.
Dp Parfüm Eko Paket ( Deodorantlı Kampanya)
İçerik : 100 cc Parfüm  – Deodorant – 30 cc  Dp Parfüm
Fiyat: 33 TL

Dp Parfüm Eko Paket  ( Göz Kalemli Kampanya)
İçerik : 100 cc D&p Parfüm  + Göz Kalemi + 30 cc Dp Parfüm
Fiyat: 34 TL

Dp Parfüm Eko Paket (Oda Spreyli Kampanya)
İçerik : 100 cc D&P Parfüm  + Oda Spreyi + 30 cc  Dp Parfüm
Fiyat: 33 TL

10 Yorum

  1. İzmir kemeraltı yada herhangi şubede pahalı satılıyor .kargoyla istenen adrese gönderiyormusunuz?

  2. Ürünlerinizi severek kullanıyoruz ailecek.ama şu aç gözlü satış elamanlarınızın istemediğimiz ürünleri kakalama adetleti olmasa bu gidişle kullanmıcam.dün maltepe mağazanızdan erkek parfüm deo aldım ddeo fiatını bildiğm için toplam fiyatı sordum 3 adet deodorant 1 adet 100lük parfüm 53 tl ödedim eve gelip oğlum ne verdiğimi sorunca bu kadar değildi diye poşeti açtığımızda 25lik bir parfüm çıktı yani istediklerimin haricinde ürün vericeklerini aklıma dahi gelmedi ,BU RESMEN DOLANDIRICILIK

  3. BEN BU GÜN ALDIM ANORMAL ZAM YAPMIŞINIZ BU NE ANLAMASIM 50 CC 25 TL 100 CC 40 tl bu kadar zam olurmu ayıptır açıldığınız günden beri sizden alıyorum ama artık almıyacam unutmadan pendikten aldım

  4. bu nedir hocam ya. önce 25ti 1 ay gecmedi 30 şimdi ise 40 tl eskiden severek alıorduk simdi resmen dolandırılıyoruz. şanlıurfada ki merkez bayınızden alım yapıyoruz. bu kadarda olmaz 50 ml 40 tl ödüyoruz birdaha asla almayacm…!!!!!!!!!!!

  5. Denizli DP de 50lik parfüm 35 bu ne İstanbul’daki fiyatlar en fazla 30 veya 25 de olması lazım yazık ya

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.